stardoll
poniedziałek, 22 sierpnia 2011
Torebka
Torebka, która niedawno trafiła do starplazy kosztowała 6 sm,
teraz kosztuje już 60 sm.
Zdążyliście ją kupić przed podwyżeniem ceny? Podoba Wam się?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz